vijesti

Već tradicionalno i ove 2017.g. organiziraju se natjecanja, susreti i smotre učenika osnovnih i srednjih škola. Uz redoviti školski program, učenici i njihovi nastavnici – profesori (mentori), po vlastitom su se izboru, nahođenju i ljubavi dodatno angažirali za ovaj osobit oblik školskog rada kojim se obogaćuje i oplemenjuje osobni život kao i svakidašnji život škole i lokalne zajednice.

Tijekom održavanja natjecanja, pored već objavljenih općih dokumenata, uvidom na web stranice naše škole, svi zainteresirani će moći saznati sve potrebne podatke o županijskoj razini natjecanja.

Svim učenicima i njihovim mentorima želimo puno uspjeha!