preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Mihanovića Klanjec

 > Naslovnica
Vijesti

Što je napisala Lea Kralj početkom travnja ove godine

Autor: Barbara Beronja Manojlović, 25. 6. 2020.

Otako ne mogu u školu...

 

    Otkako ne mogu u školu, puno više vremena provodim s obitelji. Lijepo je, ali nedostaju mi drugi ljudi, najviše prijatelji.

   S obzirom da mi je dosadno stalno biti kod kuće, stalno si tražim nove zanimacije. Kad završim s učenjem, koje volim, posvećujem se hobijima: pečenju kolača, kuhanju, plesanju i trčanju. Ponekad čistim sobu ili premještam stvari s jednog na drugi kraj. U zadnje vrijeme počela sam izrađivati nakit i kućice za ptice.

    Svakog dana s obitelji igram društvene igre i puno razgovaramo. Volim pomagati roditeljima. Svakog dana razgovaram i s najboljim prijateljima. Nedostaju mi. Ponekad razmišljamo o tome kako izvući pozitivu iz onog lošeg što se trenutno događa. 

    Sunce me privlači, no ja ne smijem van. Kada bih smjela, vozila bih se biciklom i razgovarala s prijateljima uživo, a ne virtualno.

    Iz dana u dan sve mi više nedostaje i moja šira obitelj.  Želim da svi ljudi ozdrave, budu sretni i uživaju s bliskim osobama.

 

Lea Kralj, 6. K., Novinarska grupa

 




Raspored zvona

Uz granicu bez granica

Darko Lumenko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kućni red

Kliknite na sliku kako biste pogledali Kućni red škole!

Priloženi dokumenti:
K2.jpg

 

Blog Novinarske grupe

OŠ Antuna Mihanovića, Klanjec

Priloženi dokumenti:
K9.jpg

CMS za škole logo
Osnovna škola Antuna Mihanovića Klanjec / Lijepe naše 41, HR-49290 Klanjec / os-amihanovica-klanjec.skole.hr / ured@os-amihanovica-klanjec.skole.hr
preskoči na navigaciju