Rezultati Međunarodnog matematičkog natjecanja "Klokan bez granica"

Autor: Anita Pripeljaš Belačić, 29. 5. 2018.

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva, u četvrtak 22. ožujka 2018. godine  s početkom  u 12 sati i 30 minuta u MŠ Klanjec i PŠ Lučelnica održano je  Međunarodno matematičko natjecanje  "Klokan bez granica". Sudjelovalo je ukupno 37 učenika MŠ Klanjec i PŠ Lučelnica od drugog do osmog razreda u skupinama Pčelice, Leptirići, Ecolier, Benjamin i Cadet.

Nagrađeni učenici su : Dorotea Šunc ( kategorija Pčelice), Matija Jambrešić (kategorija Leptirići), Luka Gorup Migec  i Ana Vlašić( kategorija Ecolier).

Posebno pohvaljujemo učenicu Doroteu Šunc i učenika Luku Gorupa Migeca koji su  nagrađeni za izuzetnu uspješnost jer su svojim rezultatom ušli među 10% najuspješnijih u svojim kategorijama.

Čestitke učenicima!

Učenicima će nagrade biti svečano uručene povodom Dana škole 5.lipnja 2018. u 18 sati.