Radionica iz robotike

Autor: Marijo Balašković, 4. 1. 2018.

U petak, 12.1.2017. od 8:00 do 11:00 održat će se radionica iz programiranja Croduino pločica. Učenici će naučiti spojiti Croduino pločicu, sastaviti komponente na pločici te osnove programiranja u Croduinu.

Radionica je namijenjena učenicima 6., 7. i 8. razreda.

Zainteresirani učenici se trebaju javiti na e-mail marijo.balaskovic@gmail.com i samo navesti ime, prezime i da žele doći na radionicu. Radionica će se održati ako se javi barem 6 učenika i o tome će biti obavijest na web stranici škole 2 dana prije same radionice. Ako će se radionica održati a niste se stigli prijaviti, možete doći na radionicu u petak.

Radionicu će održati učitelji Igor Papić i Marijo Balašković.

Lijepi pozdrav!