Članovi Udruge distrofičara iz Krapine posjetili našu školu u sklopu projekta "Različitost je dio nas!"

Autor: JELENA Bošnjak, 23. 5. 2017.

U sklopu projekta Ministarstva znanosti i obrazovanja pod nazivom "Različitost je dio nas!", dana 23.5.2017. našu školu su posjetili članovi Udruge distrofičara iz Krapine. Za naše učenike 2., 3. i 7. razreda održali su edukativno predavanje u kojem su učenike upoznali s osnovnim pojmovima i pokazali im neka od pomagala kojima se osobe s invaliditetom služe. Pričama iz osobnog života osvijestili su učenicima neke od problema s kojima se susreću osobe s invaliditetom, a uz to ih i potaknuli na promišljanje o vlastitim stavovima i poštovanju prava osoba s invaliditetom.

Archive.zip (12.34 MB)