SJEĆANJE NA VUKOVAR

Autor: Melita Ulama, 18. 11. 2016.

Hrvatski branitelji Stjepan Pavliša,ing.el., mr. Josip Horvatin i Zlatko Štajduhar, članovi Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Republike Hrvatske, Podružnica Krapinsko-zagorske županije su 18. studenog 2016. posjetili  našu školu. Održali su predavanje  i razgovarali s učenicima osmih razreda promičući istinu o Domovinskom ratu.

Najsrdačnije zahvaljujemo što su dvadeset i petu godišnjicu  sjećanja na žrtvu Vukovara proveli u našoj školi svjedočeći o svojim iskustvima u obrani naše domovine i herojskom tromjesečnom otporu branitelja Vukovara.

U ime Udruge učenicima su podijelili majice i 25 bijelih lampaša u sjećanje na 25 godina i sve nevine dječje živote tijekom Domovinskog rata.

Zahvaljujemo našim gostima na dolasku i na tome što zahvaljujući njima danas živimo i učimo u slobodnoj i neovisnoj Domovini.

Nek' se nikad ne zaboravi!

Hrvatski branitelji Stjepan Pavliša, ing.el, mr. Josip Horvatin i Zlatko Štajduhar, članovi Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Republike Hrvatske, Podružnica Krapinsko-zagorske županije su 18. studenog 2016. posjetili  našu školu. Održali su predavanje  i razgovarali s učenicima osmih razreda promičući istinu o Domovinskom ratu.

Nek' se nikad ne zaboravi!