Škola u prirodi učenika četvrtog razreda MŠ

Autor: BARBARA BOGOVIĆ, 14. 6. 2016.

Učenici četvrtog razreda matične škole sa svojom učiteljicom Barbarom Bogović i pomoćnicom u nastavi Kristinom Žitnik proveli su četiri nezaboravna dana od 31. 05. do 03.06. u Školi u prirodi u Selcu.

Škola u prirodi organizirana je s ciljem upoznavanja primorskog kraja – izgleda, podneblja, gospodarstva i kulturno povijesnih spomenika. Prvo zaustavljanje na putu do mora bilo je u Ogulinu zbog razgleda grada i Ivanine kuće bajki. Tijekom boravka u Selcu odlazili su na organizirane izlete pa su tako upoznali Crikvenicu, Novi Vinodolski, otok Krk, spilju Biserujku i Bašku u kojoj su vidjeli akvarij i kupali se na plaži. Razgledali su Jurandvor i brodićem posjetili otočić Košljun. Na povratku kućama zaustavili su se u Rijeci, prošetali Korzom i  posjetili Planetarij i Trsat.

Učenici su se vratili obogaćeni novim spoznajama i prijateljstvima, a Školu u prirodi najviše će pamtiti po druženju, kupanju i večernjim aktivnostima, pogotovo vježbanju s danskim gimnastičarima na plaži.

Sve što su vidjeli,  naučili , doživjeli  i u čemu su uživali sigurno će još dugo pamtiti i s veseljem prepričavati.

Fotogaleriju slika Škole u prirodi možete pogledati ovdje.