NAŠI UČENICI NA KLANJEČKIM ZAHVALAMA JESENI

Autor: Vesna Zgorelec, 6. 10. 2015.

Naši učenici i učitelji sudjelovali su u kulturno-umjetničkom programu u kojem su nastupili recitatori, mali zbor i dramska skupina.

Učenici, roditelji i razrednici uključili su se prodajom tradicijskih kolača i ostalih proizvoda.

Tradicionalna najveća klanječka kulturno-turistička manifestacija Zahvala jeseni održala se ove godine po 14. put  od petka 2. listopada do nedjelje 4. listopada na Trgu Antuna Mihanovića.

I ove je godine posjetitelje dočekao zanimljiv i bogat program kulturnih, zabavnih i glazbenih događanja,veliki tradicijski sajam te ugostiteljska ponuda.

I učenici naše škole pridružili su se, već tradicionalno, toj manifestaciji te pridonijeli svim njezinim dijelovima. Neki su se razredi uključili prodajom tradicijskih kolača i ostalih proizvoda, a ostali su dali svoj doprinos sudjelovanjem u kulturno-umjetničkom programu u kojem su nastupili recitatori, mali zbor te dramska skupina.

Učenici su izveli sljedeći program:

Mali zbor: Lepe ti je Zagorje zelene ( voditelj Hrvoje Banaj - dirigirala je Nikol Huzanić)

Dramska skupina iz Lučelnice – Jesenske sličice ( voditeljica Mira Petek )

Scenski prikaz " Jesenska garderoba" izvele su Nika Petek i Iva Harapin (voditeljica  Sanja Kobali )

Recitacije: Što radi pekar? - recitira Luka Migec (voditeljica Sanja Kobali )

Šumska čarolija - recitira Roko Kroflin (voditeljica Dubravka Jelušić )

Jesen - recitira Lea Kralj ( voditeljica Dubravka Jelušić )

Dvije kajkavke recitacije izvele su učenice Karla Bartolović i Paulina Pogačić (voditeljica Dragica Gajšak)

Slike sa Zahvale jeseni možete pogledati na stranicama našeg Grada.