Odbojkašice osvojile 1. mjesto

Autor: Matija Makek, 29. 4. 2015.

Učenice naše škole osvojile su 1. mjesto na županijskom natjecanju u odbojci u kategoriji  5. i 6. razreda s dvije uvjerljive pobjede. Drugo mjesto osvojila je OŠ Mače, a treće OŠ Josipa Broza Kumrovec.

Drugu godinu zaredom naša škola bila je domaćin županijskog natjecanja u odbojci za učenice 5. i 6. razreda. Ove godine natjecanje je održano 28. travnja, a uz ekipu naše škole nastupile su još i OŠ Josipa Broza Kumrovec i OŠ Mače.

Već na zagrijavanju se vidjelo da su sve tri ekipe dobro trenirale i očekivala se dobra odbojka s puno odličnih poteza. Cure su opravdale očekivanja i pokazale da se iz godine u godinu kvaliteta odbojke u našoj županiji sve više podiže zahvaljujući  marljivom i stručnom radu.

Ovaj put najviše su  pokazale učenice naše škole i s dvije uvjerljive pobjede  osvojile su 1. mjesto i osigurale plasman na poluzavršnicu DP- a koje će e održati 13. svibnja u Belici pored Čakovca. Drugo mjesto  osvojila je ekipa iz Mača, a treće ekipa iz Kumrovca.

Za pobjedničku ekipu nastupile su: Stjepana Babić, Lana Stanković, Dora Vlašić, Monika Horvat, Sara Gajšak, Ivana Posavec i Karla Bartolović.

Rezultati natjecanja:

OŠ Mače  – OŠ Josipa Broza Kumrovec                                           2:0

(27:25; 25:11)

OŠ Josipa Broza Kumrovec – OŠ Antuna Mihanovića Klanjec             0:2

(16:25, 12:25)

OŠ Antuna Mihanovića Klanjec - OŠ Mače                                        2:0

(25:19; 25:15)

Konačni poredak: