Upute za rad u Yammeru

Autor: Marijo Balašković, 14. 3. 2020.

U privitku se nalaze upute za rad u Yammeru. Kliknite na Više i možete pogledati dokument.

Preporuka je da se prvo prijavite na stranici office365.skole.hr, ne direktno na yammer.com. Ako se netko prijavljuje na yammer.com bez da je prije se prijavio putem office365.skole.hr, mora odabrati da je stariji od 13 godina kako bi mogao ući u sustav.

Trenutno Carnet ima problema kod prihvaćanja pravila korištenja kod prijave na office365.skole.hr. Javlja se greška "Dogodila se greška". Carnet radi na otklanjanju. Ako imate navedeni problem, imajte malo strpljenja. Ako saznam da je problem otklonjen, obavijestit ću Vas na ovoj web stranici.

Upute-za-yammer.pdf (2.99 MB)