Županijsko natjecanje iz Biologije 2021./2022.

Autor: Melita Ulama, 14. 2. 2022.

Osnovna škola Antuna Mihanovića ove školske godine je domaćin županijskog natjecanja iz Biologije. Županijsko natjecanje održat će se 17. ožujka 2022. godine (četvrtak) u matičnoj školi (Lijepe naše 41, 49290 Klanjec).

Sve informacije i upute za organizaciju i provedbu Natjecanja za 2021./2022. školsku godinu  možete pronaći pomoću sljedeće poveznice:

Natjecanja i smotre - upute i obavijesti

Nakon provedbe školske razine natjecanja iz Biologije (14. 2. 2022.) škole dostavljaju:

• skenirane Listove za odgovore s pridruženim pripadajućim Naslovnicama pisanih zadaća i Obrascima za zaporku školsko povjerenstvo dostavlja školi domaćinu na mail skola@os-amihanovica-klanjec.skole.hr   do 15.2.2022.
  • krajnji rok za slanje/dostavu pisanih zadaća učenika predloženih za županijsku razinu natjecanja zemaljskom poštom je srijeda, 16. veljače 2022. godine (žig pošte), na adresu Osnovna škola Antuna Mihanovića, Lijepe naše 41, 49290 Klanjec

Priložene dokumente pogledajte klikom na 'više'.