Roko Kroflin i Ana Pleško predstavili nas na natjecanju Čitanje naglas u Mariji Bistrici

Autor: BARBARA Beronja Manojlović, 15. 11. 2019.

Na županijskom natjecanju Čitanje naglas, održanom 6. studenog u Mariji Bistrici, predstavili su nas Ana Pleško (u kategoriji učenika od 3. do 5. razreda) i Roko Kroflin (u kategoriji učenika 6., 7. i 8. razreda). Nisu osvojili nikakve nagrade, ali je povjerenstvo pohvalilo njihovu uvjerljivost i simpatičnost (Roko) te energičnost i izražajnost (Ana). Čestitamo im na jako dobrim nastupima i pohvaljujemo trud koji su uložili u pripreme! Jako smo ponosni jer su predstavili našu školu u lijepom svjetlu.

Na nacionalnom natjecanju u čitanju naglas našu će županiju ove godine predstavljati odlične Leona Hren iz Osnovne škole Matije Gupca iz Gornje Stubice te Josipa Bedeniković iz OŠ Veliko Trgovišće. Čestitamo im na zasluženoj pobjedi i želimo mnogo sreće krajem studenog u Sisku!