Održana školska božićna priredba

Autor: BARBARA Beronja Manojlović, 23. 12. 2016.

Dana 22. prosinca 2016. godine u školskoj sportskoj dvorani održana je Božićna priredba. Program su vodile učenice Petra Slovenec i Dora Vlašić, a u njemu su nastupile sljedeće skupine: mali i veliki školski zbor pod ravnanjem učitelja Filipa Meštrovića, kajkavska grupa koju vodi učiteljica Barbara Bogović, folklorna skupina učiteljice Dragice Gajšak, dramske grupe učiteljica Mire Petek i Petre Broz, ritmička skupina učiteljice Dubravke Jelušić, recitatori koje je pripremila učiteljica Katarina Dumić te  ritmička gimnastika Lucije Vuković. Učenicima koji su nastupali točkama pripremljenim u okviru izvannastavnih aktivnosti, priključio se i učenik Marko Gašpar na klaviru, uz pratnju učitelja Filipa Meštrovića i Nikole Vranića.

Na kraju priredbe učenicima i ostalim gostima obratila se ravnateljica poželivši im sve najbolje u novoj 2017. godini.

Slike s priredbe možete pogledati ovdje.