ČESTITKA

Autor: Melita Ulama, 23. 12. 2020.

Poštovani roditelji, djedovi i bake, dragi suradnici i sugrađani!

Na kraju smo vrlo izazovnog i zahtjevnog polugodišta i strahom i neizvjesnošću prožete godine. U ime učenika i djelatnika naše škole želim vam zahvaliti na potpori i suradnji. Ovo je prvi Božić uoči kojeg vam nismo pokazali što smo sve naučili, prvi blagdani bez zagrljaja i srdačnih čestitaka. Usprkos svemu neizmjerno smo sretni i zahvalni na zdravlju i/ili uspješnom oporavku  te mogućnosti nastave u školi.

Učenicima želimo bezbrižne i sretne blagdane. Budite odgovorni, čuvajte svoje zdravlje, te zdravlje vaših roditelja, djedova, baka i starijih sugrađana.  Zimski odmor učenika počinje 24.12.2020. godine. Prvi dan nastave u drugom polugodištu je 18. 1. 2021. godine (1.K i 2.K razred popodne).

Svima vam želimo blagoslovljen Božić i sigurnu, zdravu i sretnu 2021. godinu.