"TRČI, SKOČI, BACI 2016."

Autor: Matija Makek, 5. 6. 2016.

Atletsko natjecanje "TRČI, SKOČI, BACI 2016." održano je u petak, 27. svibnja 2016. godine sedmi put na atletskom stadionu u Razvoru. Nastupile su tri ekipe (Kumrovec, Tuhelj i Klanjec), a najviše uspjeha imale su učenice iz Klanjca i učenici iz Tuhlja.

Na ovogodišnjem natjecanju okupile su se po tri ekipe učenica i učenika iz osnovnih škola iz Tuhlja, Kumrovca i Klanjca. Tradiocionalno su odmjerili snage u sljedećim disciplinama: trčanju na 100 m, 300 m i 600 m (ž) / 1000 m (m), te bacanju kugle, skoku u vis i skoku u dalj. Održana je i revijalna štafeta 4 x 200 m mješovito.

Natjecanje je proteklo u najboljem redu uz gromoglasnu podršku svih prisutnih navijača koji su se istaknuli korektnim navijanjem potičući sve natjecatelje na postizanje što boljih rezultata.

Ekipno su najbolji bili učenici iz Tuhlja i učenice iz Klanjca.

Našu školu predstavljali su sljedeći učenici:

Spomenimo i da su početak natjecanja obilježili biciklisti- učenici i učitelji iz Klanjca, a završetak natjecanja svi pristuni na stadionu koji su otrčavši jedan krug dali svoj doprinos obilježavanju Svetskog dana sporta.

Posebnu zahvalu u pomoći oko organizacije i provedbe natjecanja zaslužuju:

Štefan d.o.o., Terme Tuhelj, Fast food Pionirček, Hostel Kumrovec, Županijski školski sportski savez Krapinsko - zagorske županije, Mozaik knjiga, Alojz Makek i Franjo Žlender, općina Kumrovec i DVD Kumrovec.

Kompletne rezultate, ekipne fotografije i bilten pogledajte u prilogu.

rezultati-_konacni_2016.xls (46.00 KB)
ucenice.jpg (98.83 KB)