RADIONICE ZA UČENIKE TIJEKOM PROLJETNIH PRAZNIKA

Autor: Melita Ulama, 26. 3. 2024.

Dragi učenici, dragi roditelji,

u Mjesecu darovitosti Krapinsko-zagorska županija i "Futura" organiziraju niz zanimljivih i korisnih predavanja i radionica.

U našoj školi će se se sljedeći tjedan prema ranijem dogovoru i prijavama održati Matematičke radionice.

U utorak 2. travnja održat će se radionica ''Matematičke igre'', namijenjena učenicima 2., 3. i 4. razreda te radionica ''Logički zadatci'', namijenjena učenicima 5. i 6. razreda.  Prijavite se možete preko poveznica u nastavku.

Matematičke igre

Logički zadatci

Osim Matematičkih radionica sve zainteresirane i motivirane učenike pozivamo da proljetne praznike provedete aktivno u školi uz već tradicionalne Proljetne radionice.

Obavještavamo vas da će se tijekom odmora učenike u našoj školi održati sljedeće radionice:

1. "Kemija oko nas - atomi i molekule" - srijeda, 3. 4. 2024. od 10 do 11.30 (za učenike 3., 4. i 5. razreda)

- voditelj mentor: Željka Kos

2. Bioraznolikost: Razmnožavanje vodozemaca - terenska nastava - četvrtak 4. 4. 2024. od 10 do 13 sati (za učenike 5., 6. i 7. razreda)

- voditelj mentor: Ivana Troha Pirš

Prijaviti se možete telefonom na broj 550-332, upisom u tablicu u školi ili voditeljici radionice.