Fotografija Maksa Jurinčića na naslovnici časopisa "Hrvatsko zagorje"

Autor: Valentina Krušelj, 16. 2. 2024.

U petak, 9. veljače 2024. godine održano je predstavljanje časopisa za kulturu Hrvatsko zagorje, broj 1 - 4, 2023. Tema broja je 450. obljetnica Seljačke bune pa tako u časopisu možemo pronaći članak Dječji radovi na temu Seljačke bune u kojem se spominju i naši učenici koji su nagrađeni na navedenoj izložbi. Podsjetimo, u kategoriji videoradova, prvo mjesto osvojile su Zora Habajec i Klara Kralj,  a u kategoriji fotografskih radova prvo mjesto osvojio je Maks Jurinčić.

Naslovnicu ovog broja časopisa Hrvatsko zagorje krasi upravo fotografija našeg Maksa.

Maks_Jurincic.jpg (1.40 MB)
Maks_Jurincic_(1).jpg (671.14 KB)