Upute za pridruživanje u grupe za učenike

Autor: Marijo Balašković, 13. 3. 2020.

1. Otiđite na google, upišite office za učenike u pretragu i otvorite prvu poveznicu na popisu.

2. U gornjem desnom uglu kliknite na Prijava.

3. U lijevom dijelu ekrana kliknite na gumb AAI@EDU.HR prijava

4. Unesite podatke s kojima ulazite u e-dnevnik.

5. Ako vam se otvori stranica s tekstom, otiđite do dna stranice i prihvatite uvjete korištenja. (Tekst se pojavljuje samo ako se nikada niste prijavili na tu stranicu)

6. Kliknite na gumb odvedi me na Office 365 u lijevom dijelu ekrana.

7. Na upit Želite li ostati prijavljeni odgovorite po želji. Ako vas traži ponovnu prijavu, opet unesite podatke od e-dnevnika.

8. Ako ne nalazite Yammer na otvorenoj stranici, kliknite na Sve aplikacije. Inače kliknite na Yammer.

9. Kliknite na Discover more groups u lijevom dijelu ekrana.

10 Kliknite na znak povećala i upišite Klanjec. Područna škola Lučelnica upisuje Lučelnica. Pritisnite enter na tipkovnici.

11. Kliknite na gumb  join kraj grupe za vaš razred. Klanjec-r-2020 ili Lučelnica-r-2020.

12. Kad razrednik prihvati vašu prijavu, u lijevom dijelu ekrana ćete moći pristupiti u vaš razred i vidjeti poruke i domaće zadaće.

U privitku vam se nalazi pdf dokument s slikovnim prikazom kako ući u office 365 za učenike i nastavnike. Možete ga otvoriti klikom na Više i klikom na priloženi dokument.

Office365_za_skole.pdf (5.54 MB)