2022-05-28 14:30:00

Sretan Dan državnosti!

Na samom početku zahvaljujem svim natjecateljima koji su nas u petak dostojno predstavili i dali sve od sebe na Atletskom mitingu u Kumrovcu. Bio je to zaista krasan dan, sportski susret učenika susjednih škola i primjer sjajne međuškolske suradnje.

U ponedjeljak, 30. svibnja Dan je državnosti u Republici Hrvatskoj i neradni je dan. Obilježava se baš na taj dan u spomen na konstituiranje prvoga demokratski izabranoga višestranačkog Sabora 30. svibnja 1990. godine, Svim roditeljima, učenicima, Klanjčanima, suradnicima i prijateljima čestitamo ovaj svečan dan!.

U utorak, 31. svibnja 2022. nastava je po redovitom rasporedu sati, a školski autobusi polaze s uobičajenih stajališta i po redovitom rasporedu.

Srdačan pozdrav!

U privitku možete pogledati plakat kojim su učenici 8. razreda obilježili Dan državnosti. 


Osnovna škola Antuna Mihanovića Klanjec