Album: PRVAŠIĆI OŠ ANTUNA MIHANOVIĆA KLANJEC POSJETILI POLICIJU
Na Dan otvorenih vrata Policijske postaje Klanjec, a povodom Dana svetog Mihovila, 27 prvašića OŠ Antuna Mihanovića Klanjec te PŠ Lučelnica stiglo je u posjet policijskoj postaji.Posjet učenika prethodno je dogovoren između predstavnika škole i policije, a učenike i njihove učiteljice Dubravku Jelušić i Sanju Kobali dočekali su policijski službenici s policajcem Damirom Košutićem koji je učenicima zaželio dobrodošlicu. Nakon pozdrava i dobrodošlice, znatiželjni prvašići obišli su službene prostorije Policijske postaje Klanjec kako bi više saznali o radu policije, ali i o drugim poslovima koji se obavljaju u policijskoj postaji. Tako su zajedno s policijskim službenikom, pažljivo slušajući njegova objašnjenja, između ostalih službenih prostorija, obišli i službenice na upravnim poslovima te naučili gdje njihovi roditelji i ostali građani mogu podnijeti zahtjeve za osobne iskaznice, putovnice, vozačke dozvole i druge isprave. S posebnim zadovoljstvom učenici su razgledali službena vozila, motocikl i dio policijske opreme. Kao šećer na kraju u prostoriji u kojoj policajci započinju svaki radni dan dočekao ih je stol pun slatkiša i sokova kojima su se zasladiti. Glavica punih zanimljivih informacija i džepova punih bombona pozdravili su se s našim domaćinima.Ovo je bio još jedan u nizu susreta i druženja policije s učenicima kako bi što više saznali o policijskim poslovima, o važnosti policije u društvu, upoznali policijske službenike sa svog područja te na taj način kontinuirano razvijali međusobni odnos povjerenja i prijateljstva.
[1] 2 Sljedeća Zadnja
Prezentacija