Odbojkašice druge na Poluzavršnici državnog prvenstva

Autor: Matija Makek, 16. 5. 2015.

U Belici pored Čakovca, 13. svibnja održana je Poluzavršnica državnog prvenstva u odbojci za učenice petih i šestih razreda skupine Sjever. Uz našu školu nastupile su i ekipe iz Zagreba, Klenovnika, Pribislavca i Bjelovara. Nakon razigravanja po skupinama (poraz od Zagreba i pobjeda nad Klenovnikom) izborili smo plasman u polufinale gdje nas je čekala ekipa iz Bjelovara. U napetoj utakmici naše odbojkašice slavile su  2:1 u setovima i plasirale se u finale. Tamo smo ponovno igrali protiv ekipe iz Zagreba koja nas je i drugi put sasvim zasluženo pobijedila i izborila plasman na Državno prvenstvo.

Čestitke curama na dobroj igri i osvojenom drugom mjestu!