OBAVIJEST I POZIV ZA RODITELJE

Autor: Melita Ulama, 15. 1. 2020.

Poštovani roditelji!

U organizaciji našeg Dječjeg vrtića "Kesten" sutra, u četvrtak, 16. siječnja 2020. u 17 sati u Velikoj dvorani grada Klanjca održat će se predavanje o pravilnoj prehrani. U goste nam dolazi  stručnjak - nutricionist, znanstvenik koji prenosi spoznaje s ciljem očuvanja zdravlja i poboljšanja postojećeg stanja, a primjerima i savjetima će vam pomoći kako unijeti promjene u svakodnevni jelovnik.

Ako želite naučiti kako prehranom možete popraviti kvalitetu života i zdravlje svoje obitelji, dođite na predavanje. A kako se i naša škola uključila u program održivog razvoja "Lora", ovo vam predavanje svakako preporučamo!