Župan Željko Kolar u pregledu radova na školskoj zgradi PŠ Lučelnica

Autor: Melita Ulama, 18. 12. 2017.

Radovi  na energetskoj obnovi školske zgrade u Lučelnici odlično napreduju. Nakon samo dva mjeseca završeno je krovište i prva faza radova na vanjskoj ovojnici.

U to se je u ponedjeljak, 18.12.2017. uvjerio i župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar sa svojim zamjenicima Jasnom Petek i Anđelkom Ferek Jambrekom i gradonačelnik grada Klanjca Zlatko Brlek. Predstavnik izvođača radova Zlatko Gašpar i nadzorni inženjer Zvonko Benjak  izvijestili su ih o do sad realiziranom. Gosti nisu krili zadovoljstvo do sad učinjenim te razgledali i unutarnje prostorije.

Posebno pohvaljujemo učenike koji cijelo vrijeme izvođenja radova strpljivo i iznimno disciplinirano slijede upute, promatraju radove i marljivo uče veseleći se obnovi. Županu su povjerili da se jako vesele novoj fasadi, da je u školi toplo i da su im učitelji odlični.