Literarni rad Ivane Posavec u „Odjecima“

Autor: Dragica Gajšak, 7. 10. 2017.

Već dvanaestu godinu za redom Naklada Ljevak objavljuje Zbornik literarnih radova učenika osnovnih škola „Odjeci“ koji izlazi svake godine u lipnju. Prošle školske godine svojim su radovima konkurirale i Sara Gajšak, Stjepana Babić i Ivana Posavec, učenice 8. razreda iz Područne škole Lučelnica čija je mentorica bila Dragica Gajšak.

Radova pristiglih na natječaj bilo je preko tisuću, a u Zborniku je objavljeno njih dvjestotinjak izabranih iz svih županija Republike Hrvatske. S ponosom možemo istaknuti učenicu Ivanu Posavec čiji je rad bio jedan od četiri objavljena iz naše županije.

Ivanin literarni rad "Ne odustajem od svojih snova" možete pročitati ovdje.