Učenici naše škole na manifestaciji “Zahvala jeseni u Klanjcu 2017.”

Autor: Dragica Gajšak, 7. 10. 2017.

Sunčano nedjeljno poslijepodne te je nedjelje 4. listopada u Klanjcu bilo većim dijelom rezervirano za najmlađe. Nakon što su se okupljenim gledateljima predstavili Puhački orkestar „Lira“ iz Kraljevca na Sutli i Desinićke mažoretkinje, na red su došla djeca iz Dječjeg vrtića „Kesten“, a zatim je pozornica na više od sat vremena pripala našim učenicima i njihovom bogatom programu.

Mali školski zbor, recitacije, male scenske igre, školski folklor i solo pjesme razdragali su srca svih posjetitelja, a učenici iz matične i područne škole dali su sve od sebe da se predstave u najboljem svjetlu.

Čestitke svim učenicima i njihovim učiteljicama na prekrasnim nastupima, a za dogodine poželimo opet takvo prekrasno vrijeme.

Fotografije, osim na stranicama Grada Klanjca, možete pogledati ovdje.