Klanječka škola - partner u projektu

Autor: Melita Ulama, 13. 6. 2017.

Danas smo u Zagrebu sa svim našim partnerima potpisali Sporazum o partnerstvu u provedbi projekta nakon prolaska na natječaju Ministarstva znanosti i obrazovanja koji se financira iz Europskog socijalnog fonda.

„Ja raSTEM“ je višegodišnji interdisciplinarni STEM program inovativnog poučavanja darovitih osnovnoškolaca koji će se provesti u okviru instrumenta Poticanje rada s darovitom djecom i učenicima na predtercijarnoj razini.

Prijavitelj je OŠ Lauder Hugo Kon, a partneri su, uz našu školu, Institut Ruđer Bošković, Filozofski Fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Gornjogradska Gimnazija iz Zagreba, Udruga Dar, OŠ „Mladost“ iz Osijeka, OŠ Posavski Bregi i OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića Senj.

Ja_raSTEM_1.jpg (828.62 KB)
Ja_raSTEM_2.jpg (835.87 KB)