Dobitnici zahvalnica grada Klanjca

Autor: Melita Ulama, 5. 5. 2017.

U četvrtak, 4. svibnja 2017. godine u Velikoj dvorani  grada Klanjca održana je svečana sjednica  povodom Dana grada.

Uz brojne goste, uzvanike i čestitare sjednici su prisustvovali i dobitnici povelja, priznanja i zahvalnica. Izuzetna je čast što su među dobitnicima zahvalnica naša dva učitelja i jedna učenica.

Slike možete pogledati ovdje.

Dora Vlašić, učenica osmog razreda, ovogodišnja je dobitnica zahvalnice grada Klanjca za doprinos ugledu škole i grada, za svestranost, nesebičnost i  zalaganje. Ističe se odličnim uspjehom, uzornim vladanjem,  rezultatima s natjecanja u znanju   ( hrvatski jezik, kemija, povijest, matematika ) i sportu te sudjelovanjem u volonterskim akcijama,  projektima i  kulturno-umjetničkim manifestacijama.

Matija Makek, profesor tjelesne i zdravstvene kulture, dobitnik je zahvalnice grada Klanjca za doprinos u razvoju i unapređenju društvenog života našeg grada, za promicanje zdravog načina života, odgovornosti i poštenja te za postignute sportske rezultate sa ženskom odbojkaškom ekipom, ali i svim drugim ekipama koje je vrijedno i s puno entuzijazma trenirao.

Dragutin Štih, naš dugogodišnji učitelj fizike i tehničke kulture, a od nedavno u mirovini, dobitnik je zahvalnice grada Klanjca za nesebičan rad i doprinos u razvoju i unapređenju društvenog života i za postignute rezultate na Državnom natjecanju iz Tehničke kulture.

Čestitke svima!

Spomenimo još samo da su sjednicu uveličali glazbeni gosti, Tomislav Goluban i naš učitelj glazbene kulture, Filip Meštrović.