OSMAŠI U POSJETU BOLNICI GORNJA BISTRA

Autor: Melita Ulama, 2. 12. 2016.

Obilježavajući Međunarodni dan tolerancije 16. studenog 2016., dan poštivanja, prihvaćanja i uvažavanja različitosti među osmašima i njihovim učiteljima rodila se ideja da tijekom ovog Došašća i  ususret Danu osoba s invaliditetom, 3. prosinca 2016. učine nešto više od pomirenja s prijateljima i uobičajenih priprema za Božić.

25. studenog 2016. uputili su se u Specijalnu bolnicu za kronične bolesti dječje dobi, Gornja Bistra. Za štićenike bolnice naši su osmaši, članovi školskog Volonterskog društva i učitelji priredili prigodan kulturno-umjetnički program, igračke, voće i slatkiše. U ugodnom druženju petak poslijepodne za sve je sudionike brzo je proletio, a našim će učenicima zasigurno ostati u sjećanju zauvijek.

Organizacijom ovog posjeta naši su najstariji učenici, kako i dolikuje, postali primjer mlađim učenicima.

Najsrdačnije zahvaljujemo roditeljima učenika i obitelji Kroflin iz tvrtke „Vrelej d.o.o.“  što su nam omogućili ovaj posjet.