DAN PLANETA ZEMLJE

Autor: Marijo Balašković, 10. 5. 2016.

Učenici nižih razreda matične škole sa svojim su učiteljicama 21. 4. Obilježili Dan planeta Zemlje na Cesarskoj gori.

Svaka je učiteljica sa svojim učenicima osmislila sadržaje nastavnih predmeta koji su uspješno realizirali u izvanučioničkoj nastavi.

Nakon rada slijedilo je druženje uz momčadske i štafetne igre te šetnju u prirodi. Učenici su upoznali ruševine Cesargrada i biljni svijet Cesarske gore, a uz ručak u prirodi, pjesmu i igru vrijeme je brzo prošlo.

Zadovoljni i umorni vratili su se svojim kućama s nadom da će ponoviti odlazak na Cesarsku goru zbog svega lijepoga što su doživjeli.

Fotogaleriju izleta možete pogledati ovdje.