ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Melita Ulama, 24. 2. 2016.

U srijedu, 24. veljače u našoj je školi održano Županijsko natjecanje iz Engleskog jezika. Sudjelovalo je 19 učenika osmih razreda iz 13 škola. Najbolji je bio David Podhraški iz OŠ Sveti Križ Začretje, druga je bila Mea Konjić iz OŠ Augusta Cesarca Krapina, a treće mjesto dijele Luka Škrlec iz OŠ Đurmanec  i Marko Plantak iz OŠ Vladimira Nazora iz Budinščine. Čestitamo!

U suradnji s Kulturnim centrom Klanjec i Muzejima Hrvatskog zagorja vrijeme između pisanja ispita i objave rezultata natjecatelji i njihovi mentori proveli su u obilasku kulturno-povijesnih znamenitosti našega Grada. Razgledali su staru jezgru Grada, Franjevački samostan, crkvu Navještenja Blažene Djevice Marije, sarkofage  obitelji  Erdody i Galeriju Antuna Augustinčića uz stručno vodstvo kustosa Davorina Vujčića. Nadamo se da će ovaj sunčan, uzbudljiv, uspješan i poučan dan ostati u lijepom sjećanju svim sudionicima natjecanja, a do nekog sljedećeg susreta zahvaljujemo učiteljima – mentorima i članovima povjerenstva te čestitamo svim sudionicima natjecanja.

IMG_0483.JPG (241.29 KB)
IMG_0484.JPG (238.53 KB)