Odbojkaši 3. na poluzavršnici Državnog prvenstva skupine Centar

Autor: Matija Makek, 6. 3. 2015.

Pobjedom na županijskom natjecanju, odbojkaši naše škole stekli su pravo nastupa na poluzavršnici Državnog prvenstva skupine Centar kao predstavnici Krapinsko – zagorske županije. Natjecanje je održano 3. ožujka u dvorani I. Osnovne škole Bjelovar. Na natjecanju su još sudjelovale i ekipe osnovnih škola iz Kravarskog (Zagrebačka županija), Siska (Sisačko – moslavačka županija) i Daruvara (Bjelovarsko – bilogorska županija). Ždrijebom su određeni polufinalni parovi: Kravarsko – Sisak i Klanjec – Daruvar. Momčad Daruvara bila je prejaka za naše odbojkaše te smo nakon poraza morali u borbu za 3. mjesto protiv ekipe iz Kravarskog. Uz dobru igru i puno zalaganja uspjeli smo pobijediti i tako ponoviti prošlogodišnji uspjeh osvajanjem 3. mjesta. Pobjedu i plasman za završnicu Državnog prvenstva ostvarila je ekipa iz Daruvara.

U konkurenciji učenica Krapinsko – zagorsku županiju predstavljale su odbojkašice iz Kumrovca. U jakoj konkurenciji  Kumrovčanke su odličnim igrama i borbenošću oduševile sve prisutne u dvorani pružajući fantastičan otpor (klupskim) odbojkašicama iz Zaprešića i Daruvara. Malo sreće i iskustva nedostajalo je da i one osvoje medalju.  Cure i učitelj Dario Zagvozda su se uzdignute glave vratili kućama jer su pokazali da se uz mnogo rada i zalaganja i na razini školskog sporta mogu postići zavidni rezultati.

poluzavrsnica.JPG (408.78 KB)
poluzavrsnica_skupna.jpg (107.61 KB)